PublikovanéKategórie Fotografie,Galérie,Videá

FOTO/VIDEO: Oslavy 650.výročia prvej písomnej zmienky o obci Koš

Dňa 29.júla 2017 sa v obci Koš na futbalovom ihrisku konali oslavy 650. výročia prvej písomnej zmienky o obci Koš. Podujatie prilákalo množstvo občanov nielen z Koša a Kanianky ale aj z okolitých obcí. Medzi pozvanými hosťami boli okrem iných aj zástupcovia z družobnej obce Jarcová z Moravy.

PublikovanéKategórie Šport,Videá

VIDEO: Slovenský pohár SMF Super Enduro

V našej obci sa v sobotu 8. júla 2017 uskutočnil pretek SUPER ENDURA. MOTOR TEAM PRIEVIDZA pripravil trať v dĺžke približne 500m. Trať viedla po kamenných a drevených umelých prekážkach. Tréningy prebiehali od 10:00 hod. a štart pretekov bol o 12:00 hod. Celú akciu ukončila after party.

PublikovanéKategórie Fotografie,Kultúra

Košovský ples 2015 – foto

Obecné zastupiteľstvo spolu s OcÚ Koš zorganizovalo dňa 14.2.2015 pozvánkový KOŠOVSKÝ PLES. Do tanca hrala hudobná skupina BONITA.

PublikovanéKategórie Fotografie,Kultúra

Košovský ples 2014 – foto

Obecné zastupiteľstvo spolu s OcÚ Koš zorganizovalo dňa 22.2.2014 pozvánkový KOŠOVSKÝ PLES. Do tanca hrala hudobná skupina BONITA.

PublikovanéKategórie Fotografie,Klub mladých,Kultúra

Úcta k starším

Ani túto jeseň sme nezabudli na našich starších obyvateľov obce a zorganizovali sme tradičné podujatie s názvom Úcta k starším.

PublikovanéKategórie Fotografie,Kultúra

Šarkaniáda 2013

Výbornú atmosféru, pekné, slnečné počasie a množstvo šarkanov, to všetko zažili účastníci Šarkaniády 2013.

PublikovanéKategórie Fotografie,Kultúra

Poznávací výlet do Vychylovky – fotogaléria

Obecný úrad v spolupráci s Klubom dôchodcov v Koši zorganizovali dňa 27.7.2013 jednodňový poznávací výlet do Múzea kysuckej dediny vo Vychylovke. Plánovaná trasa bola Stará Bystrica, Vychylovka a Terchová.