PublikovanéKategórie Odkazy

Odkazy a námety

Na tomto mieste môžete zanechať odkaz, prípadne vyjadriť svoj názor na dianie v našej obci.

10 komentárov k “Odkazy a námety”

  1. Dobrý deň,
    rada by som sa touto cestou poďakovala poslancom obecného úradu v Koši, pani učiteľkám z MŠ v Koši a súboru Lučina za ich čas a energiu, ktorú vkladajú do úžasných akcií venovaných nielen deťom, ale aj nám dospelým. Ste veľkým prínosom pre spestrenie života v obci a vďaka Vám to tu žije, vďaka Vám je život v obci krajší a príjemnejší. Všimla som si, že aj v roku 2012 sa máme na čo tešiť a prajem Vám, aby všetky Vami plánované akcie dopadli na 1*, aby Vám vždy vyšlo počasie a aby sa na každej zúčastnilo čo najviac občanov našej obce.
    Ešte raz ďakujem a skladám Vám hlbokú poklonu 🙂
    Šimurková

  2. Bola by som veľmi rada,keby bolo zverejnene čislo na Vasej stranke,pre pohotovost pre najomníkov nájomnych bytov v Koši,v prípade havarijnej situacie,komu je treba volať,ako nám pomôct,nakoľko obec byty spravuje..Konkretne sa jedna napr.o hrozny hluk,ktory sa šíri aj teraz z „čerpačky“ktorá je pri kanalizácii/žumpach/a susedí s mojim bytom.ten zvuk je neznesiteľný,určite je tam nejaká porucha,ktorú ja neodstarnim,ani susedia..Dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *