PublikovanéKategórie Fotografie,Kultúra

Šarkaniáda 2013

Sobotné októbrové popoludnie sa v Koši nieslo v znamení šarkanov. Konala sa totiž tradičná Šarkaniáda, ktorú zorganizovala ZŠsMŠ v Koši v spolupráci s pracovníkmi obecného úradu, poslancami obecného zastupiteľstva a dôchodcami z nášho Klubu dôchodcov.

Okrem púšťania šarkanov, boli pripravené aj rôzne súťaže a tvorivé dielne, kde si mohli deti zostrojiť rôzne výtvory z papiera, ovocia alebo zeleniny. Ako občerstvenie boli podávané  čerstvo pripravované košovské babky, ovocný čaj alebo na zahriate čaj s umom. Na záver podujatia bola tombola, kde bolo vyžrebovaných množstvo cien pre malých aj veľkých.

Výborná atmosféra, pekné, slnečné počasie a množstvo šarkanov to všetko zažili účastníci Šarkaniády 2013.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *